Naar de hoofdinhoud
Alle collectiesOverige vragen
Verwijder eigen bankselectielijst vóór 1 april 2025
Verwijder eigen bankselectielijst vóór 1 april 2025

iDEAL issuer verwijderen

Deze week bijgewerkt


Per 1 april 2025 is het niet langer toegestaan om een eigen bankselectielijst in het iDEAL-betaalproces te gebruiken. Dit is een verplichte wijziging vanuit Currence iDEAL en geldt voor alle merchants.

Wat betekent dit voor jou?

  1. Gebruik je een van onze non-code betaaloplossingen? Dan hoef je niks te doen. Wij hebben de bankselectie op al onze oplossingen verwijderd.

  2. Gebruik je onze API en toon je nog een eigen bankselectielijst, dan moet deze uiterlijk 1 april 2025 verwijderd zijn.

  3. Er worden geen uitzonderingen of vrijstellingen verleend voor merchants die de wijziging niet op tijd kunnen doorvoeren.

Dit heeft te maken met de overgang naar iDEAL 2.0. Deze wijziging is al eerder door iDEAL (en door PayPro) aangekondigd om een uniforme en verbeterde betaalervaring te realiseren.

Meer informatie over deze wijziging vind je hier:

Mocht je vragen hebben, neem dan gerust contact met ons op.

Was dit een antwoord op uw vraag?